PARTY DESIGN

NAPIŠTE NÁM

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ A TĚLO / FACEPAINTING

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ VAŠI PÁRTY UDĚLÁ NEZAPOMENUTELNOU.

Skvěle pobaví děti i dospělé. Dětem se rozzáří úsměv, když se promění v oblíbeného hrdinu, roztomilé zvířátko, princeznu nebo květinovou vílu. Dospělí se takto můžou vrátit do dětských let.

Různé motivy pro malování na obličej si  můžete vybírat z našeho katalogu, ve kterém je spousty vzorů. Připraven je také svatební katalog. Některé exkluzivní motivy jsou včetně kamínků či gliterových třpytek. Obrázky pro malování můžeme dále přizpůsobit/obměnit barevně na přání zákazníka.

V technikách malování pomáhá i speciální vybavení, zejména vynikající barvy, šablonky a speciální štětce pro facepainting. K malbě používám vysoce kvalitní barvy značky DIAMOND FX, SNAZAROO, které jsou pro pokožku hypoalergení a netoxické. Kresbu pak snadno odstraníte MÝDLOVOU vodou.

Tempo malování záleží na složitosti vybraného motivu -  cca 8 – 13 tváří za hodinu.

 

KDE VŠUDE JE MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ VHODNÉ?

Párty l Narozeniny l Svatby l Dětské dny l Firemní akce l Festivaly l Večírky l Karnevaly l Do školek a škol l Haloween l Mikuláš l Čarodejnice  l Jiné společenské akce

 

Pro objednání termínu, je potřeba si domluvit termín a délku trvání

Tel.: 777 846 901, Email: info@imistudio.cz, FB kosmetika.imistudio

 

Těším se na některou z Vašich PÁRTY !

 

CENÍK:

První hodina – od 700,-Kč

každá další hodina – od 600,- Kč

ÚČESY / PLETENÍ BAREVNÝCH COPŮ

ZAHUŠTĚNÍ A ZVÝRAZNĚNÍ VLASŮ - EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY

 

Kanekalon - jde o umělé vlákno vyráběné v různých strukturách, délkách a barvách. Kanekalon se nejvíce používá na tvorbu rasta copánků, připlétaných copánků, klasických dreadů atd. Používá se také na tvorbu extravagantních účesů a příčesů.  V nabídce široká škála barev, jednobarevné i ombré - dle aktuálního stavu skladu. Druh účesu je možné vybrat z katalogu nebo po předběžné domluvě přizpůsobit dle konkrétního požadavku.

 

CENÍK:

dle složitosti účesu cca 90 - 250,- Kč/ účes

cenu je potřeba konzultovat předem na Tel.: 777 846 901, Email: info@imistudio.cz, FB kosmetika.imistudio

 

© Všechna práva vyhrazena